Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: pro dospělé, školství, Nejlepší online hry zdarma, internetové stránky, Mariah Carey, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Fernando Torres, Přehled zkratek a akronymů, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, hyperlinky

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci a umění, historie, podnikání a podnikatelé, lékařství, státní správa, žurnalisté a novináři, filozofie, mytologie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, vlastnosti, zločin a právo, politici, fikce a fantasy, osobnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Frky, černý humor, fórky, kameňáky, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, fórky, kameňáky, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O škole, O Němcích, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Rumové řezy, Pro děti, Ježíšek, Drážďany, Advent, Jedle, Santa, Košíčky, Hostina, Atmosféra, Wallpaper, Text, Papírové ozdoby, Linux, Papírový vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Strom, Vánoční koledy, PF, Desktop, Francouzsky, Šišky, Vosí hnízda, Vánoční svícen, Kameňák, Vídeň, Staroměstské náměstí, bezlepkové cukroví, Tiskárna, Husarské knoflíky apod.

Keywords:kuriozity, webovky, weby, volný čas, Montreal Canadiens, zajímavosti, Státní prapory všech zemí, Dopravní značky, Celebrity Charlize Theron, Nej hry online, M, webové stránky

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Kameňáky, fórky, vtípky, frky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, fórky, vtípky, frky, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, O ženách, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, Vtipné hádanky, O škole, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro tablet, ultrabook, smartphone, monitor, displej, notebook, mobilní telefon, PC, mobil, phablet, počítač a pro operační systémy Windows 2000, Java ME, Windows 95, Chrome OS, Windows NT, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, sportovní pozadí, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, květiny, kytky, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, auta, rostliny. Zvolte si z rozměrů 360x640, 375x812, 1080x1800, 1440x900, 1536x2048, 1440x960, 2160x3840, 1280x800, 1024x600, 1280x1024, 360x760, 2560x1440, 768x1024, 1600x1200, 1600x900, 1800x1440 atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: zábava, Stručný encyklopedický slovník, info, Chelsea FC, výukové pomůcky, odkazy, Vánoční web, Biografie Shakira, Ilustrace, obrázky, Wallpapery na tablet, Přehled souborových přípon, Nejlepší hry pro dívky

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pedagog, New York Rangers, Miliardář, Lord, Herec, Orlík, Mluvčí, Slovenští prezidenti, Zlatý slavík, Esejista, Slováci, Manýrismus, Češi, Producent, KSČ, Komik, Malíř, Philadelphia Flyers, Egypt, Dallas Stars, Vrah, Podnikatelé, Fotograf, Upálen, Faraon, Rakousko-Uhersko, ČSSD, Rock ‚n‘ Roll, Angličané, Stoletá válka, Dabérka, HIV pozitivní, Trenérka, Básníci, Imitátor, Nobelova cena apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Nejlepší online hry zdarma, Online adventní magazín, Online hry zadarmo, Ilustrace, obrázky, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Omalovánky k vybarvení, Životopisy slavných osobností, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, nástroje, školství, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, literatura, český jazyk, technika, nemoce, rostliny, psychologie, stavebnictví, lékařství a medicína, jídlo, politika, materiály, hardware, fyzika, cestování, kultura, věda, filozofie, zločin a právo, příroda atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky, země EU, firmy a společnosti, úřady a ministerstva apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, zeměpis, F, Hry pro dívky online, Tapety na plochu počítače, Romulus Remus, doporučujeme, zdroje informací, Online hry pro děti zdarma, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, South Africa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Online-casinos virtuelle casinos
Svátky, jmeniny, kalendář
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrity Sandra Bullock
Obrázek Sexy žena
Naše tipy na zajímavé stránky
Norská předpověď počasí
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL San Jose Sharks
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Profesionální klub ledního hokeje Minnesota Wild
Gratulace, přáníčka k narozeninám a jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Eri Aikawa
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.