Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak importovat následující typy souborů: obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, video soubory apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Počítačové tapety pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro počítač, tablet, ultrabook, mobilní telefon, monitor, PC, smartphone, notebook, mobil, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 2000, Windows Server 2012, FreeBSD, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 7, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1440x2560, HD 1280x720, 1152x1920, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1800x1440, 1280x960, 360x720, 1024x768, 1600x900, 2560x2048, 1920x1280, 2560x1440, 1920x1200, 1600x2560 atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Hry pro dívky online, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Coloring book, Adult, children online free, hyperlinky, info, zeměpis, Biblické omalovánky k tisku, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, volný čas, Obrázky vlajek měst ČR

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Síť, cestování, počítače a internet

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Online vánoční webzine, zadarmo, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, doporučujeme, humor, Biografie slavných osobností, Význam Velikonoc, webové stránky, Dopravní značení, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Deskovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Auta a závodní, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: V, Přehled zkratek a akronymů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Ilustrační obrázky, kuriozity, Státní prapory zemí světa, Flags of the world, Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Brutální krvavé hry, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie a tak dále.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Moudra, výroky, moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, rčení

Citáty slavných, Moudra, výroky, moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o životě od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: internet, zábava, Obrázky a kliparty zdarma, Uma Thurman, Přehled souborových přípon, Federace USA, Prapory českých měst, Paris Saint-Germain PSG, Staré hry online, B, odkazy

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Brutální krvavé hry, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Wallpapers na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v monitor, mobil, tablet, mobilní telefon, počítač, smartphone, obrazovka počítače, displej, notebook, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 98, Windows Server 2012, Windows XP, FreeBSD, Windows 95, Linux Xubuntu, Mac. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, rostliny, wallpapery, zvířata, sportovní pozadí. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 320x568, 1024x768, 1680x1050, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1600x900, 1152x768, 1440x2560, 393x786, 854x480, 412x846, HD 1280x720, 1920x1440, 1440x900 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: odkaz, linky, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, školství, Obrázek Velikonoční králík, Hry pro nejmenší online, Nejhranější online testy a kvízy, počítače, tipy, M, V, Obrázek černá vajíčka, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Otcova rada: Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Karl Marx, Adam Smith
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Pozadí na plochu sport
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční přání k Velikonocům
Zajímavé webové stránky
Armenia
Odkazy na zajímavé weby
Online hra skákající králíček
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčko stavil se tu zajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.