Naše tipy, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, počítače a internet

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Logické, Střílečky a podobně.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: kuriozity, Full HD tapety na PC, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled států světa a jejich vlajek, Zambia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Státní vlajky zemí světa, Přehled souborových přípon, zadarmo, zdroje informací, zeměpis

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Síť, počítače a internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:F, Super online hry zdarma, doporučujeme, Hry pro nejmenší online, Fotografie Julia Roberts, M, linky, internetové stránky, Omalovánka kraslice k vybarvení, pro dospělé, webové stránky, Federace USA

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit soubory těchto typů: písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, grafiku, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Kameňáky, vtipy, fórky, frky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, fórky, frky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Internet, síť, počítače a internet

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Pro dívky, Bojové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Karetní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry a tak dále.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Cristiano Ronaldo football, Dopravní značky, Online adventní magazín, Vlajky států světa, AC Milán, Full HD tapety ke stažení, Hry pro kluky, info, Online web Hry zdarma bez registrace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Full HD tapety na PC - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. doporučujeme pro smartphone, počítač, displej, notebook, tablet, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, phablet, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Linux Mint, macOS, Red Hat Linux, OSX, Windows Me, Lubuntu, Windows 10, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií armáda, válka, zbraně, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 1536x2560, 1152x864, 2048x1536, 3200x1200, 1200x1920, 360x720, 1600x900, 1800x1440, 320x568, HD 1280x720, 1152x1920, 1440x960, 1600x1200, 1280x768, 375x667 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, internet, Obrázky na PC, Poker na internetu, odkaz, školství, Online vánoční magazín, Fotografie Kim Kardashian, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sportovci a sportovkyně, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, osobnosti, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, historie, žurnalisté a novináři, křesťanství, profese a zaměstnání, přezdívky, politika, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, mytologie, národnost, lékařství, státní správa, filozofie atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Vaření a smažení, Omalovánky, Oddechové hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Adventury, Logické hry, online html5 hry, Hry s koňmi apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Československo, Textařka, Dallas Stars, Miliardář, Vládce, Slovák, New York Rangers, Brno, Spisovatel, Zpěvačky, Antropolog, Čeští králové, Zpěvačka, Diplomat, Lord, Poprava, Rétorika, Češi, Hejtman, Ministři, Habsburkové, Fotograf, Sci-fi, Archivář, NHL, Novinář, Avangard Omsk, Pedagog, Manýrismus, Továrník, Country, Producent, Čech, Svatý, New Jersey Devils, Sochař apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, technika, zkratky, kultura, účetnictví, počítače, různé, stavebnictví, psychologie, lékařství a medicína, hardware, sport, nápoje, chemie, nemoce, software, latina, ekonomie a ekonomika, literatura, internet, nástroje, politika, jídlo, filozofie atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, počítače a internet

Klíčová slova: zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online testy zdarma, World countries and flags, Full HD tapety na PC, Online hry zdarma, multimédia, Online geografické testy zdarma bez registrace, tipy, pro děti, Jihočeský kraj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Texty blahopřání
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Tipy na Partnerské weby
Bayern Mnichov fotbalový klub
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Historie a použití omalovánek v USA
Linky na partnerské weby
Celebrity Carmen Electra
Zajímavé webové stránky
Chelsea Football Club
Obrázek Sexy žena
Naše tipy na užitečné weby
Athletic Club futbal
Obrázek Jóga

Děkujeme vám za vaši návštěvu.