Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, nadpřirozené osoby, věda, vlastnosti, historie, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, žurnalisté a novináři, politika, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, mytologie, poruchy, křesťanství, přezdívky, osobnosti, politici, školství atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť, všeobecné informace zdarma

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Frky, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ekonomech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: V, weby, odkazy, Online testy zdarma, Fotografie topmodelek, H, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázková přání k svátku podle jmen, cestování, Dopravní značení, internet, A

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, sport, politika, příroda, stavebnictví, školství, materiály, počítače, technika, kultura, nápoje, matematika, účetnictví, věda, lékařství a medicína, hardware, ekonomie a ekonomika, různé, internet, rostliny, chemie, psychologie, fyzika, náboženství a křesťanství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Renesance, Vojáci, Rock ‚n‘ Roll, Herečka, NHL, Ministři, Kněz, Pittsburgh Penguins, Dramatik, Politik, Čeští králové, Ministr zahraničí, Čech, Vůdce, Máj, Svatý, Vládce, Dallas Stars, New Jersey Devils, Vrah, Francie, Slovenští prezidenti, Státník, Angličané, Hokej, Maršál, Avangard Omsk, Sebevražda, Francouz, Továrník, Herec, Novinář, Zpěvačky, Lord, Prezidenti USA apod.

Keywords:tipy, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, Pozadí na plochu PC, Fotografie topmodelek, Superhry a hry online zdarma, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Online biografie, životopisy osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Čeští králové, Historik, Boston Bruins, Itálie, Básník, Vražedkyně, Kancléř, Francie, Zpěvák, Ministr zahraničí, Filozof, Hudebnice, Nobelova cena, Poslanci, Philadelphia Flyers, Češi, Náboženství, Masový vrah, AIDS, První republika, Obchodník, Skladatel, Poslanec, Křesťanství, Čech, Česká královna, Pedagog, Dabérka, Textař, Královna, Olympijští vítězové, Country, Manýrismus, Závodník, Básníci, Sochař apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, měny apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, Fotografie topmodelek, A, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online hry zdarma, zajímavosti, Vánoční web, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, Istanbul city, linky, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Cestování do USA, doporučujeme, volný čas, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, všeobecné informace zdarma

Hlášky, přísloví, úsloví, aforismy, moudrosti, motta, výroky

Citáty slavných, Hlášky, přísloví, úsloví, aforismy, moudrosti, motta, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Farmářské hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Logické hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skleněné ozdoby, Sněhulák, Jídlo, Vosí hnízda, Jmenovky, Štědrý večer, Vánoční hvězda, Pro děti, Televize, Vídeň, Vánoční pozadí, Vánoční prostírání, Adventní kalendář, Pozadí, Silvestr, Rumové řezy, Ježíšek, Borovice, SMS, Křesťanství, Adventní svícen, Vánoční svařák, Sněhová vločka, Filmy, Vánoční stromek, Vánoční trhy, Vánoční filmy, Dárky, Vánoční punč, K Vytisknutí, Jmenovka apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, Přehled přípon a koncovek souborů, Wallpapery na plochu PC, AC Milán, zadarmo, webové stránky, internetové stránky, Webové html5 hry zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Chicago, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Kate Hudson
Partnerské internetové stránky
Omalovánky nejen pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Palestiny
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu Automobily
Doporučené odkazy
Vlajky, flags
Odkazy na zajímavé weby
Wallpapery, omalovánky, spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.