Partnerské weby

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Adventury, Logické hry, Střílečky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Animace, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Internet, síť

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Kněz, Gymnasté, Olympiáda, Vojevůdce, Právník, Mluvčí, Životopis, Podnikatelé, Vojáci, Ministři, HIV pozitivní, Pedagog, Dabérka, Žijící, Češi, Scénárista, Němci, Válka, Herec, Křesťanství, Náboženství, Herečka, Antropolog, Státník, Česká královna, Ekonom, Olympijský vítěz, Skladatel, Prezidenti ČR, Voják, Ital, Vražedkyně, Atentát, Český slavík, Slovenští prezidenti apod.

Obrázky ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. vhodné pro notebook, displej, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, mobil, phablet, smartphone, ultrabook, tablet, počítač a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Windows 7, Java ME, Apple iOS (iPhone), Slackware, Android, SUSE Linux, Windows 10, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, ptáci, fraktály, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1152x768, HD 1280x720, 2560x1440, 1600x900, 2560x1600, 360x720, 768x1024, 1280x800, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 2560x2048, 1600x1200, 412x846, 1920x1280 atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Texas, Ohio, New Hampshire, Kansas, Florida, Indiana, Severní Dakota, Havaj, Severní Karolína, Oregon, Oklahoma, Nevada, Vermont, Kentucky, Tennessee, Missouri, Utah, Arizona, Jižní Karolína, Rhode Island, Mississippi, Connecticut, Illinois, Pensylvánie, New York, Michigan atd.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, odkazy, Vlajky států obrázků, V, Prodej, inzerce, bazar, M, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky, kliparty, Co jsou to roráty?, Super online kvízy, Přehled vlajek USA, Hry pro dívky online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Wallpapers na plochu PC, Jessica Biel fotky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Christina Ricci celebrity, internet, multimédia, Biografie slavných osobností

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, vtípky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, mapy, nástroje a přístroje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, ovoce, muži, nápoje, stavby, zvířata, květiny, auta, hmyz, sport, rostliny, smajlíci a emotikony, hudba, náboženství, přístroje atd.

Doporučené odkazy

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, volný čas, zdarma, Tým NHL Pittsburgh Penguins, webovky, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, linky, Obrázky vlajek měst ČR, č, Nej hry online

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vládce, Vražedkyně, Olympijští vítězové, Textařka, Vůdce, Hokejisté, Romantismus, Čeští králové, Habsburkové, Rakousko-Uhersko, Státník, Faraon, Sochař, Továrník, Sci-fi, Prezidenti, Válka, Komik, Básník, Washington Capitals, Husité, Imitátor, Teolog, Obchodník, Královna, Fotograf, Československo, Básníci, Dabérka, Ital, Prezident, Komunisté, Zpěvačka, Politik, Čech, HIV pozitivní apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Frky, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Omalovánky, Oblíkačky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, K, pro dospělé, Hazard games, Americké federální vlajky, Hry pro kluky, zdroje informací, Sexy Gwen Stefani, doporučujeme, Online hry zdarma, Obrázky, kliparty

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anglicky, Jingle Bells, Pro děti, Vánoční svícen, Popelka, Píseň, Keramika, Ostrava, Vánoční trhy, Vosí hnízda, Lindt, Kameňák, Korálky, Ježíš Kristus, Patchwork, Vánoční prostírání, Jarmark, Osvětlení, Skleněné ozdoby, Jesličky, Hostina, Silvestr, Samolepky, Přáníčko, Papírový vánoční stromek, Alkoholový kalendář, Jídlo, Vánoce, Jmelí, Křesťanství, bezlepkové cukroví apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Náš tip

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Super online hry zdarma, Seznam souborových přípon, hyperlinky, tipy, Celebrity Halle Berry, zajímavosti, F, K, Dopravní značky, zadarmo, zeměpis, Velikonoční obrázky na plochu PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Biografie Kristin Kreuk
LArsenal Football England
Partnerské internetové stránky
Biografie Mandy Moore
Tapety, pozadí, wallpapers
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Paraguay
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Edmonton Oilers
Linky na partnerské weby
FC Barcelona
Beyoncé Knowles
Tipy na užitečné weby
Rulet Roulette
Calgary Flames

Děkujeme vám za vaši návštěvu.