Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, podnikání a podnikatelé, záliby, vlastnosti, profese a zaměstnání, politici, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, zločin a právo, rodinné vztahy, mytologie, herectví, herci a herečky, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, státní správa, psychologie, věda, poruchy, přezdívky atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Wallpapers na PC - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. jsou vhodná pro monitor, PC, mobilní telefon, smartphone, tablet, ultrabook, displej, notebook, obrazovka počítače, počítač, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows Me, Slackware, BlackBerry OS, Windows 98, Lubuntu, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení z kategorií sportovní a závodní auta, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, motorky, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, květiny, zvířata, ptáci, fantasy, fraktály. Stahujte v rozlišení 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1600x900, 1366x1024, 2560x1440, 1600x900, 2048x1080, 360x760, 1280x1024, 768x1024, 2560x1920, 1280x720, 1152x864, Full HD 1080x1920, 1920x1080 atd.

Klíčová slova: linky, Federace USA, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, Blahopřání nejen k narození miminka, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zeměpis, pro dospělé, Velikonoce jsou tady!, Webové online hry zdarma, M, odkaz, Stručný encyklopedický slovník

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Vánoční web, odkazy, info, F, Slovakia, Croatia, Czechia, zajímavosti, Online hry pro děti zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Hry pro nejmenší online, Online životopisy, biografie slavných osobností, cestování

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: volný čas, Wallpapers na PC, F, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, tipy, weby, internet, Tapety na plochu města, humor, pro děti, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, halloween, auta, zelenina, hmyz, láska, ptáci, zvířata, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, rostliny, přístroje, náboženství, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, mapy, ženy a dívky, věda, stavby, Vánoce a Advent, symboly atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Barbie hry, Omalovánky, Deskovky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Adventury, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi apod.

Ftipy, frky, fórky, černý humor, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, fórky, černý humor, anekdoty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, internetové stránky, Velikonoční wallpaper s vajíčky, Vlajky států a zemí světa, kuriozity, zábava, Velikonoční pohlednice, Kliparty pro dokumenty, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, halloween, auta, zelenina, hmyz, láska, ptáci, zvířata, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, rostliny, přístroje, náboženství, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, mapy, ženy a dívky, věda, stavby, Vánoce a Advent, symboly atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: multimédia, Online hry pro děti zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam souborových přípon, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, zadarmo, Pozadí na PC, Tapety na plochu počítače, Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, Free game online hry, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Blahopřání velikonoční
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek tři vajíčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Vybarvěte si vánoční ozdoby
Tipy na zajímavé weby
Co je to Bílá neděle?
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky a vymalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.