Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Animace, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Bojové hry a tak dále.

Síť, cestování, hry, zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: webové stránky, školství, Dopravní značky, Free game online hry, Pozadí na plochu Windows, odkaz, webovky, Přehled vlajek USA, Real Madrid Club, Tapety na plochu počítače, cestování, Stručný encyklopedický slovník, volný čas

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Arizona, Ohio, Jižní Karolína, Vermont, Arkansas, Nové Mexiko, Oklahoma, Rhode Island, New York, Kalifornie, Maryland, Connecticut, Georgie, Kentucky, Florida, Oregon, Aljaška, Montana, Mississippi, Kansas, Colorado, Pensylvánie, Michigan, Nevada, Tennessee atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Keywords:odkazy, A, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, K, World countries flags, V, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, Belgium, F, Dopravní značení, Webové online testy zdarma

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: internet, F, výukové pomůcky, Luis Suárez, H, Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, Životopisy slavných osobností, Online hry pro děti zdarma, hyperlinky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Biografie známých osobností

Kameňáky, fórky, vtipy, frky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, vtipy, frky, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nežijící, Fotograf, Pedagog, Miliardáři, Ministr zahraničí, Filozof, Protektorát, Svatý, Francie, Císař, Kladno, Básník, New Jersey Devils, Zpěvačka, Gymnasté, Prezidenti, Teolog, Hokej, Philadelphia Flyers, Poslanec, Hudebnice, Masový vrah, ČSSD, Žijící, Archivář, NHL, Sochař, Malíř, Antropolog, AIDS, Mluvčí, Producent, Státník, Spisovatel, Trenérka, Rakousko-Uhersko apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, stavby, věda, zelenina, nástroje a přístroje, auta, náboženství, muži, mapy, ovoce, halloween, hudba, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, smajlíci a emotikony, květiny, dopravní prostředky, hmyz, symboly, přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, podnikání a podnikatelé, státní správa, přezdívky, lékařství, osobnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, Spisovatelé a básníci, psychologie, školství a vzdělávání, rodinné a příbuzenské vztahy, profese a zaměstnání, zločin a právo, filozofie, umělci a umění, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, křesťanství, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby a hobby atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Kliparty zdarma, humor, Warez Movies, software, music mp3, Super free web games zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Benin, kuriozity, Obrázky vlajek států světa, Databáze osobností Kdo je to?

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Strategie, Klasické, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Oddechové, Závodní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, tipy, Federace USA, Online adventní magazín, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdarma, zábava, Online testy zdarma, Zlatan Ibrahimović sepak bola asal Swedia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Jakarta
Lionel Messi argentinský fotbalista
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Isla Fisher
Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata
Doporučené internetové odkazy
Digitální počítačové hry, herní konzole
Linky na partnerské weby
Vlajky zemí světa
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k jmeninám
Casino
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan
Obrázky k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.