Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, mytologie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, přezdívky, vlastnosti, sport, psychologie, filozofie, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, křesťanství, školství, záliby, fikce a fantasy, politika, věda atd.

Vtipné texty, frky, černý humor, fóry, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, černý humor, fóry, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobil, smartphone, počítač, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, phablet, monitor, tablet, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, Android, Windows NT, Windows Me, Windows 95, OSX, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone). Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, free wallpapers, Rally, závody aut, fraktály, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Formule 1, zvířata, sportovní a závodní auta, fantasy, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 412x846, 2560x1920, 1440x900, 1920x1280, 800x600, 750x1334, 1280x768, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1080x1920, 360x640, 1600x2560, 1024x768, 1080x1800 atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Georgie, Kentucky, Minnesota, Severní Dakota, Jižní Dakota, Západní Virginie, Tennessee, New York, Massachusetts, Idaho, New Jersey, Connecticut, Nevada, Maryland, Oregon, Kansas, Virginie, Rhode Island, Oklahoma, Aljaška, Florida, Illinois, Pensylvánie, Missouri, Colorado, Nové Mexiko atd.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Kladno, Rock ‚n‘ Roll, Komunista, Lord, Němci, Zpěvačky, Továrník, Prezident USA, Habsburkové, Teolog, Miliardáři, Faraon, Čeští králové, Orlík, Dramatik, Hokejisté, Náboženství, Komik, Husité, Slovák, Zpěvačka, Textařka, Hejtman, Protektorát, Nežijící, Stoletá válka, Philadelphia Flyers, Mim, Zpěvák, Angličané, Obchodník, NHL, KHL, Překladatel, Diplomat apod.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Vlajky států světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Guatemala, Dopravní značení, Státní prapory zemí světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Halle Berry, Seznam vlajek měst České republiky, URL, Seznam přípon a koncovek souborů, Online biografie, životopisy osobností

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, F, webové stránky, linky, Fotografie topmodelek, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Onlinovky zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Online hry omalovánky, weby, P, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, země EU, měny, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, geocaching apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť pro děti i dospělé

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, nápoje, osobnosti a lidé, muži, hmyz, zvířata, sport, ptáci, ženy a dívky, hudba, květiny, smajlíci a emotikony, věda, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, rostliny, symboly, ovoce, nástroje a přístroje, stavby, láska, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: humor, Staré hry online, Vánoční web, Přání k narozeninám, Webové online testy zdarma, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Geography and flags, Superhry a hry online zdarma, info, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zdroje informací

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Oddechové, Střílečky, Závodní, Sportovní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Adventury, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Sportovní gamesy apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Wallpapery na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro počítač, tablet, monitor, ultrabook, displej, obrazovka počítače, PC, phablet, mobilní telefon, notebook, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, macOS, Windows Me, Linux Mint, Windows NT, SUSE Linux, Slackware, Windows 98, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 10. Full HD pozadí na PC z kategorií tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 2560x1600, 750x1334, 320x568, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 375x812, HD 1280x720, 1024x768, 360x720, 2160x3840, 360x640, 2560x2048, 1366x768, 1366x1024 atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, rostliny, ovoce, květiny, hmyz, jídlo a nápoje, mapy, hudba, zvířata, halloween, nápoje, auta, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, sport, láska, přístroje, nástroje a přístroje, muži, Vánoce a Advent, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly atd.

Klíčová slova: tipy, Vlajky měst a obcí České republiky, zadarmo, Istanbul city, pro děti, P, internetové stránky, Fotografie topmodelek, webovky, Online životopisy, biografie, Databáze osobností Kdo je to?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Oddechové, Střílečky, Závodní, Sportovní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Informace pro děti i dospělé

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Přísloví, myšlenky, moudra, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, moudra, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o víře od různých známých osobností.

Ftipy, fóry, fórky, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, fórky, vtipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O důchodcích, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Němcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, školství, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější hry online, volný čas, Hry pro dívky online, A, Dětské omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Turkmenistan
Naše tipy na zajímavé stránky
Paris Saint-Germain FC
Partnerské internetové stránky
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Real Madrid fotbalový klub
Tipy na užitečné weby
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.