Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vtipné texty, kameňáky, ftipy, černý humor, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, ftipy, černý humor, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O ženách, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit následující typy souborů: komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, grafiku, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Deskovky, Farmářské hry, Střílecí hry, Logické hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Adventní magazín, Dopravní značky, Poker Permainan kartu, Biografie slavných osobností, Skvělé hry online zdarma, M, Lady Gaga naked, Hry pro nejmenší online, internetové stránky, Dopravní značení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v mobil, ultrabook, monitor, smartphone, počítač, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobilní telefon, displej, PC a pro operační systémy Windows NT, SUSE Linux, Windows 2000, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Mac, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Wallpapery na plochu PC z kategorií oceán, moře, pláže, fraktály, fantasy, flóra, stromy, tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, Formule 1, motorky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, free wallpapers, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1920x1080, 393x786, 1600x900, 1152x768, 1366x768, 1600x1200, 1080x1800, 1440x960, 1152x864, 1440x900, 1920x1280, 1024x600, 3200x1200, 1366x1024, 1280x1024, 375x667 atd.

Moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, rčení, úsloví, moudra

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, rčení, úsloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Síť, všeobecné informace zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:doporučujeme, volný čas, webovky, cestování, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, URL, Obrázky krásných sexy žen., Přehled souborových přípon, Super online kvízy, zábava

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: humor, V, Online adventní magazín, Kalkata city, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Paris Saint-Germain F.C., Státní prapory všech států, hyperlinky, Přehled formátů souborů, Tapety na PC

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svíčky, Slámový adventní věnec, Jídlo, Smrk, Jesličky, Sněhulák, Skleněné ozdoby, Vídeň, Vánoční dekorace, Vánoční kaktus, Tiskárna, Borovice, Santa, Láska nebeská, Vídeňský punč, Rumové řezy, Historické ozdoby, Obrazovka, Košíčky, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Pozadí, Přání, K Vytisknutí, Bramborový salát, Štěstí, Píseň, Ohňostroj, Křesťanství, PF, LED svíčky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Arizona, Nevada, Ohio, Georgie, Alabama, Rhode Island, Nové Mexiko, Wisconsin, Idaho, Connecticut, Tennessee, Illinois, Nebraska, Indiana, Jižní Dakota, Oregon, Havaj, Texas, Louisiana, Vermont, New Hampshire, Delaware, Virginie, Jižní Karolína, Maryland atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, multimédia, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, Vlajky měst a obcí České republiky, pro děti, pro dospělé, Gratulace a přání, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, auta, Vánoce a Advent, stavby, hudba, jídlo a nápoje, květiny, ženy a dívky, osobnosti a lidé, láska, sport, hmyz, nástroje a přístroje, rostliny, náboženství, zelenina, přístroje, ptáci, halloween, muži, ovoce, symboly, mapy atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky amerických států USA, Prapory regionů a království, webové stránky, internet, Biografie Avril Lavigne, Slovník pojmů Co je to?, Nej hry online, tipy, zdarma, Hry pro dívky online, Kliparty pro Office, Omalovánky pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výměna žárovky: Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Sexy Jessica Biel
Doporučené odkazy
Sexy Avril Lavigne
Charlize Theron
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online kasíno a ruleta
Tipy na užitečné weby
Biografie Kate Moos
Odkazy na partnerské weby
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Manchester United FC sepak bola
Odkazy na užitečné webové stránky
Smuteční kondolence
Jihočeský kraj

Děkujeme vám za vaši návštěvu.