Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, přezdívky, nadpřirozené osoby, historie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, mytologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, osobnosti, filozofie, lékařství, věda, politici, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, zločin a právo, rodinné vztahy, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: URL, Hry pro nejmenší online, PC tapety pro Windows, Databáze osobností Kdo je to?, Liverpool F.C., webovky, Seznam vlajek amerických států, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Country flags, F, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy

Anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, fórky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, O ekonomech, O manželství, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip, technika, zábava, informace

Frky, vtipy, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipy, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Keywords:cestování, Hry pro kluky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, humor, Desktop computer wallpapers, hyperlinky, Světové vlajky, Staré hry online, Obrázek Jóga, Biografie slavných osobností, M, Slovník pojmů Co je to?

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Moudrosti, motta, rčení, bonmoty, úsloví, moudra, hlášky

Slavné citáty, Moudrosti, motta, rčení, bonmoty, úsloví, moudra, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, přísloví o naději od různých známých osobností.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, čím prohlížet soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, video soubory, internet a web, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Auta a závodní, Deskovky, Omalovánky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: webové stránky, počítače, Seznam státních vlajek, Digitální počítačové hry, herní konzole, F, zeměpis, Online vánoční magazín, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, kuriozity, Super online flash hry, Dopravní značení, odkazy

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace, technika, zábava, informace

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Texas, Nové Mexiko, Havaj, Virginie, Nebraska, Pensylvánie, Missouri, Wyoming, Wisconsin, Iowa, Florida, New Jersey, Západní Virginie, Montana, Kansas, New York, Jižní Dakota, Maine, Jižní Karolína, Severní Dakota, Delaware, Tennessee, Utah, Michigan, Arkansas atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, A, Malaysia, Obrázky vlajek měst ČR, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, multimédia, Kliparty zdarma ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Maryland, Jižní Karolína, Florida, Oklahoma, Vermont, Nebraska, Indiana, Maine, Iowa, Illinois, Havaj, Idaho, Aljaška, Louisiana, Virginie, Tennessee, Arizona, Mississippi, Massachusetts, Pensylvánie, Colorado, Jižní Dakota, Delaware, Georgie, Severní Dakota atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní kalendář, Korálky, Vánoční stromeček, Adventní svícen, Neviňátko, Wallpaper, Štóla, Vánoční svařák, Monitor, Pro děti, Borovice, Stromeček, Vosí hnízda, bezlepkové cukroví, Jídlo, Vánoce, Mrazík, Květiny, Kavkazská jedle, Vánoční trhy, Jmelí, Sněhová vločka, Anděl, Píseň, Televize, Jmenovka, Atmosféra, Tablet, Přání, Strom, Francouzsky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, květiny, hudba, muži, náboženství, jídlo a nápoje, halloween, přístroje, hmyz, láska, dopravní prostředky, nápoje, rostliny, věda, zvířata, stavby, mapy, nástroje a přístroje, ovoce, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, symboly, Vánoce a Advent atd.

Ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O důchodcích, Frky ze života, O škole, O mužích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, zdarma, Grunge hudební rockový styl, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online životopisy, biografie, weby, zdroje informací, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Kalkata city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Slot machine
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Azumi Kawashima
Naše tipy na užitečné weby
Svobodný software
Linky na partnerské weby
Tapety rally na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.